Ціна поділки шкали динамометра – 0,2 Н. Відстань між двома сусідніми рисками на шкалі дорівнює 5

мм. Чому дорівнює жорсткість пружини динамометра?

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:

40 Н/м

Объяснение:

F=0.2 H    x=0.005 м    k=?

===

F=k*x

k=F/x=0.2/0.005=40 Н/м

=======================