На скільки змінилася внутрішня енергія газу, над яким виконали роботу 20 кДж, якщо він віддав

кількість теплоти 75 кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Глюзо Денис.

Ответ:

Уменьшилась на 55 кДж

Объяснение:

A=20 кДж     Q=75 кДж     ΔU=?

===

ΔU=A-Q=20-75= -55 кДж

====================