Куля об'ємом 4 дм3 плаває на поверхні води, занурившсь у воду наполовину. Яка маса кулі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вуколова Катя.

Ответ:

Объяснение:

FA=pV/2*g=1000*0,004/2*10=20 H

m=20/g*2=4 кг