Тіло масою 2 кг рухається вздовж осі Ох так, що його координата змінюється з часом за законом:

x=-2 + 4t – 0.5t2. Чому дорівнює імпульс тіла через 4 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Кашаев Ринат.

Ответ:

х=2+3t+5t^2,v=x'=3+10t, V(2)=23 м/с,Р = mv=2*23=46 кг*м/с

Объяснение: