Газ при розширенні від об'єму 2л. до 6л. здійснив роботу 600Дж. визначте за якого тиску відбувався

процес розширення. ДОПОМОЖІТЬ​ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Анастасия.

A=600 Дж   p=0.4*10^6 Па   ΔV=?

===

A=p*ΔV

ΔV=A/p=600/(0.4*10^6)=1.5*10^-3 м³    (1,5 л)

=======================\