Визначити внутрішню енергію одноатомного газу об'ємом 50л і тиском 200 кПа?​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Танюша.

Ответ:

15 кДж

Объяснение:

V=0.05 м3    p=2*10^5 Па    U=?

===

U=(3/2)*v*R*T=(3/2)*p*V=3*2*10^5*0.05/2=15*10^3 Дж

=======================