На яку речовину перетвориться 88Ra228 після двох послідовних β-розпадів та одного α-розпаду? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

88Ra224

Объяснение:

88Ra228 - e = 89Ra228

89Ra228 - e = 90Ra228

90Ra228 - 2He4  = 88Ra224