Камінь масою 4кг падає з висоти 5 м визначіть роботу сили тяжіння


Ответы на вопрос

Отвечает Перелыгина Анна.

Ответ:

200 Дж

Объяснение:

m=4кг

g=10Н/кг

h=5м

A=Fh

F=mg

A=mgh

A=5×4×10=200(Дж)