Брусок масою 3 кг тягнуть по столу прикладаючи до бруска горизонтальну силу 12 Н. визначте модуль

прискорення руху бруска, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Галицкая Елена.

Ответ:

a=6 м/с2

Объяснение:

12=ma-mgk=3a-3*10*0,2

a=(12+6)/3=6 м/с2