Для превращения 0,1 кг льда при -20 ° C в пар при 100 ° C Сколько тепла нужно?​


Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владик.

Ответ:

олічество тепла від згоряння гасу, яке піде на перетворення льоду = 0,5 * 46 * (10 в 6 ступеня) * м = 23000000, де м - це маса гасу, яку треба дізнатися, 46 * (10 в 6 ступеня) - питома теплота згоряння гасу, 0,5 - тому що 50%.

Лід забере кількість теплоти = 2100 * 1 * 10 + 340000 * 1 + 4200 * 1 * 100 + 2256000 * 1 = 3037000 Дж

Тут: 2100 - питома теплоємність льоду, 340000 - теплота плавлення льоду, 4200 - це питома теплоємність води, 2256000 - питома теплота пароутворення води.

Тепер прирівняємо перше і друге і висловимо м (краще спочатку записати це в формулах, а потім тільки підставляти). м = 3037000/23000000 = 0,13 кг гасу треба спалити.