ШВИДКІСТЬ руху кулі 570м/с. На скільки раніше куля влучить у мішень, розташовану на відстані 1480м,

ніж до мішені долине звук пострілу?

Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.

Дано:

v=570 м/с

v₀=340 м/с (швидкість звука)

s=1480 м

Знайти: Δt-?

Розв'язання:

З одного боку,  s=vt  ⇒  t=s/v

З іншого боку, s=v₀t₀  ⇒  t₀=s/v₀

Віднімаємо друге рівняння від першого:

t₀ - t = s/v₀ - s/v

Δt = s/v₀ - s/v

Δt = 1480/340 - 1480/570

Δt = 148/34 - 148/57

Δt ≈ 1,76 с

Відповідь: 1,76 с