Яка маса хрому виділиться під час електролізу, якщо через електраліт пропустити заряд 20 Кл?

Електрохімічний еквівалент хрому 0,18 мг/Кл. Срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

Объяснение:

m = k·q

m = 0,18·10⁻⁶·20 = 3,6 мг