5. Яка напруга між кінцями фехралевої дротини завдовжки 20 м і площею поперечного перерізу 0,65

мм2, якщо сила струму становить 2 А? Питомий опір фехралю 1,3 . ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.

Ответ:

I=2 A;

ℓ=20 м;

S=0,65 мм²=0,65*10⁻⁶ м²;

ρ=130*10⁻⁸ Ом·м.

---

R=ρℓ/S=130*10⁻⁸*20/0,65*10⁻⁶=40 Ом;

U=I*R=2*40=80 B.