Визначте межі частот рентгенівського випромінювання, якщо довжина хвиль для них: 10-8 – 10-11 .​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Алексей.

Ответ:

10-8=2 10-11=1 2-1=1

дай 15 б пж

Отвечает Трафьяк Маргарита.

Объяснение:

1) 10-8=2

2) 10-11=1

3) 2-1=1

Ответ: 1.