Яку масу треба прикласти до тіла що проходить шлях 400м щоб виконати роботу 80 кдж​


Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.

Ответ:

Дано:

А=40кДж=40000Дж

s=200м

Найти:F

Решение:

1)F=А/s⇒

F=40000/200=200Н

Объяснение:

Вроде понятно