Фізіка 8 клас 10. За який час при електролізі водного розчину СuСl2 на катоді виділиться 4,74г

міді при струмі 2А. Електрохімічний еквівалент міді. (Відповідь: ≈ 7181 секунда, ≈ 2 години).

Ответы на вопрос

Отвечает Пристинская Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 4,74 г = 4,74·10⁻³ кг

I = 2 A

k = 0,329·10⁻⁶ кг/Кл

_______________

t - ?

Из формулы:

m = k·I·t

находим время:

t = m / (k·I)

t = 4,74·10⁻³ / (0,329·10⁻⁶·2) ≈ 7 200 с    или  2 часа