З яким прискоренням повинен рухатися ліфт, щоб людина масою 70кг важила в ньому 90 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Никита.

Дано:

m = 70 кг

P = 90 H

Знайти:

a -?

Розв'язання:

P = m(g+a)

a = P/m-g

a = 90/70 - 10 = 1,5 м/с²

Оскільки прискорення позитивне, то ліфт рухається вгору