. В озері плаває плоска крижина товщиною 10 см і площею 10 м2. На ній стоїть вантаж масою 50 кг.

Визнач висоту надводної частини крижини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Продовикова Лена.

Відповідь:

Висота буде дорівнювати: V_н=hS → h=V/S=0,95/10=0,095 м

Відповідь: 9,5 см

Пояснення: