У вертикальну циліндричну посудину радіусом 20 см наливають воду. До якої висоти і потрібно

налити, щоб сила тиску води на дно була у 2 рази меншаза силу тиску води на бічну стінку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Екатерина.

Ответ:

0.4m или 40 см

Объяснение:

p = (ro)gh

r = 0,2m

v = hr = 0,2h

s = h * pi * r * 2

p = g * s * h * (ro)

ro * g * h / 2 = g * s * h * ro |  : g*h*ro

1/2 = s  

h * pi * r * 2 = 1/2 | * 2

h * pi * r * 4 = 1

3.14*0.2*4h = 1

h = 1/(2.5)

h = 0.4m или 40 см