ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО!! З’ясуйте потужність вашого електрочайника та напругу, на яку він розрахований.

Якщо ви не користуєтесь електрочайником – візьміть дані про будь-який електрочайник. Користуючись цими даними, обчисліть опір спіралі чайника. За який час електрочайник виділить 500 кДж? Втратами енергії знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Олеся.

Ответ:

R=81 Ом

t=14 мин

Объяснение:

N=600 Вт; U=220 B

N=U*I=U^2/R  ⇒  R= U^2/N=220^2/600=81 Ом

А=N*t;    t=А/N=500000/600=833 c=14 мин