З’ясуйте потужність вашого електрочайника та напругу, на яку він розрахований. Якщо ви не

користуєтесь електрочайником – візьміть дані про будь-який електрочайник. Користуючись цими даними, обчисліть опір спіралі чайника. За який час електрочайник виділить 500 кДж? Втратами енергії знехтуйте. Если что потужність 1,5кВт а напруга 220В

Ответы на вопрос

Отвечает Харбака Андрій.
Дано:
Q= 500кДж в Системе СИ 500 000 Дж 
P=1.5 кВт в Системе СИ 1500Вт
U= 200В
За какое время чайник выделит 500кДж получается что неизвестно t-?
Решение:
I=P/U=1500Вт/200В=7.5А
R=U/I=200В/7.5А=26.6Ом Сопротивление равно 26.6 Ом
Закон Джоуля-Ленца
Q=I^2Rt из этой формулы выразим t=Q/I^2*R=500 000Дж/7.5А*26.6=2500c примерно 42 минуты.