Кінь рівномірно тягне сани, маса яких дорівнює 800 кг, горизонтально дорогою. Коефіцієнт тертя між

полозами саней та дорогою дорівнює 0,2. Визначте швидкість коня, якщо за 20 хв він виконує роботу 9,6 МДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Даниил.

Відповідь:

Пояснення:

A= 9,6 МДж =9,6 *10^6Дж

t=20 хв=1200c

m =800 кг

v - ?

Потужністm N=A/t = Fv

A/t=  μmgv

v=A/(μmgt)

v= 9,6 *10^6/(0,2*800*9,8*1200)=5,1 м/с