Визначте опір мідного провідника ззавдовжки 1,5 м з площею поперечного перерізу 1,7 мм²​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Евгения.

Ответ:

R=15 мОм

Объяснение:

R=ρʟ/S=(1,72*10⁻⁸ Ом*м*1,5 м)/1,7*10⁻⁶ м²=

=1,517...*10⁻² Ом≈0,015 Ом=15 мОм (миллиОм).