Яка потужність електрочайника, якщо при напрузі 220 В сила струму у його нагрівальному елементів

дорівнює 2,73 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рублев Никита.

Ответ:

P=600 Вт

Объяснение:

P=U*I=220*2,73=600,6≈600 Вт