Яка маса м'яча на висоті 3 метри якщо він має потенціаьну енергію 14,7 дж ?


Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.

h=3 м

Еп=14,7 Дж

m-?

Eп=m*g*h

m=Eп/g*h

m=14,7/(10*3)=0,49 кг

Ответ :m=0,49 кг или 490 г

______

-----------