яку масу води можна нагріти за 8 хв від 25 градусів до 100 градусів у кип'ятильнику з опором 40 Ом

при напрузі 220 В

Ответы на вопрос

Отвечает Альшевский Захар.

Запишемо рівняння теплового балансу

U^2 * τ/R=cm(100-25)

m=U^2 * τ/75Rc

m=220^2*8*60/(75*40*4200)=1.8438 (кг)