Срочно! Помогите, даю много баллов!!Два заряди 2*10^-8 Кл і 1,6 *10^-7 Кл розміщені на відстані 5

см один від одного. Визначте напруженість поля в точці віддаленій від першої першого заряду на 3 см від руху на 4 см Срочно! Помогите, даю много баллов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = 2·10⁻⁸ Кл

q₂ = 1,6·10⁻⁷ Кл

r = 5 см = 0,05 м

r₁ = 3 см = 0,03 м

r₂ = 4 см = 0,04 м

________________

E - ?

1)

Найдем напряженности:

E₁ = k·q₁ / r₁² = 9·10⁹·2·10⁻⁸ / 0,03² = 200 кВ/м

E₂ = k·q₂ / r₂² = 9·10⁹·1,6·10⁻⁷ / 0,04² = 900 кВ/м

2)

Заметим, что 5 = √(3² + 4²)

Тогда:

E = √ (E₁² + E₂²) = √ (200² + 900²) ≈ 920 кВ/м