Помогите..... ! Вантаж якої маси можна підняти за допомогою рухомого блока, кKд якогостановить 80

%? До вільного кінця мотузки прикладають силу 500 Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Питателева Алёна.

Ответ:

A1=Mgh.A2=gh(M+m). n=Mgh/gh(M+m)=M/(M+m).M/(M+m)=0.8.M=4m=80кг.Ответ 80кг

Объяснение: