резистори опорами R1 =20 ом и R2 = 40ом з'єднані послідовно .Яка загальна потужність струму в цій

ділянці кола ,якщо напруга на першому резисторі дорівнює 10 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Трошкин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Р=А/t;

А=I^2*R*t;

І^2=Р/R=5*10^-4;

Р=І^2*R=0.09Вт

проверь правильно посчитал, писал формулы мог где-то сделать ошибку в подсчете