визначити ККД рухомого блока при рівномірному підніманні вантажу масою 120кг висоту 10 метрів якщо

до вільного кінця мотузки прикладають силу 750 Ньютонів

Ответы на вопрос

Отвечает Михальченко Вика.

Ответ:

кпд = А(полезная)/А(затраченная) =

А полезная = mgh (масса * гравитацию * высоту)

А затраченная = 750 н

mgh/FS = 1200*10 / 750*20= 12000 / 15000 = 0,8 = 80% кпд

Объяснение: