Два провідники опором 4 Ом і 7 Ом з'єднанні послідовно. потужність яку споживає 1 провідник ,

дорівнює 1176 вт. яку потужність споживає 2 провідник?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Надежда.

Ответ:

P₂=2 кВт.

Объяснение:

I₁=I₂=I=√(P₁/R₁)=√(1176/4)=17,146...≈17 A;

P₂=I²*R₂=17²*7=2 023 Вт≈2 кВт.