) З дна озера підіймають суцільний бетонний блок об’ємом 150 м3 на залізному тросі жорсткістю 60

МН/м. Знайдіть видовження троса. Значення густини води та густини бетону візьміть із таблиць.

Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Екатерина.

Ответ:

х = 0,03 м

Объяснение:

ОУ:  Fтяж - Fарх - F раст = 0

F раст = Fтяж - Fарх

kx = mg - V ρж g, m = ρт V

kx = Vg (ρт - ρж)

х = Vg (ρт - ρж)/k

ρ бетона = 2200 кг/м³

х = 150*10 (2200 - 1000)/60 000 000

х = 0,03 м