З літака що летить на висоті 80 м скинули вантаж без парашута. Швидкість руху вантажу на початку

польоту 25 м/с. Через який час впаде вантаж на землю і на якій відстані

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Денис.

1) h=gt²/2

2h=gt²

t²=2h/g

t=√(2h/g)

t=√(2*80/10)=√16=4 c - время полета.

2) L=V*t

L=25*4=100 м.

Ответ: 4 с; 100 м.