ПОМОГИТЕ СРОЧНО, ВРЕМЯ ОГРАНИЧЕНО Ящик масою 25 кг піднімають на балкон за допомогою мотузки

масою 6 кг.Яку роботу виконують під час піднімання ,якщо балкон розташований на висоті 16м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрганов Артём.

Ответ:

.............................................


Отвечает Мухитова Акерке.

F*s=A f=m*g g=10

(25+6)*g*16= 1210