при підключенні лампочки до джерела струму вольтметр показав 40В, а амперметр показав 2.5А. Яка

потужність лампочки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилович Анастасия.

Ответ:

N=U*I=40В*2,5А=100Вт