За який час двигун потужністю 50Вт виконає роботу 1КДж? даю 18 баллов!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Никита.

Ответ:

20 мин = 1/3часа

Объяснение:

A=1000Дж

P=50Вт

t=?

A=P*t

t=A/P=1000/50=20 мин = 1/3часа