Яку потенціальну енергію має кулька масою 0,2 кг, що рухається зі швидкістю 5 м/с на висоті 3 м

?Пожалуйста срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрамеева Катя.

Ответ:

Екин=0,5mV^2=0.5*0.2*25=2.5 Дж

Епот=mgh=0.2*10*3=6 Дж

Объяснение: