Скільки часу триває вкривання деталі шаром нікелю, якщо маса нікелю 1,8 г, а сила струму під час

електролізу 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Колмогорцев Максим.

Ответ:

2961 c

Объяснение:

Закон Фарадея:

m = k I t,

t = m/(k I),

k  электрохимический эквивалент никеля - 0,304*10^-6 кг/Кл (из таблицы)

t = 1,8*10^-3 /(2 *0,304*10^-6) = 1,8/0,608 *10^3 = 2961 c