тіло масою 1кг вільно падає з деякої висоти в момент падіння об землю його швидкість дорівнює 10м/с

з якої висоти впало тіло​

Ответы на вопрос

Отвечает Pinto Tomyy.

Ответ:

5 м

Объяснение:

Закон сохранения энергии.

mgh = (mv^2)/2

h= v ^2/(2g)

h=100/20 = 5 м