ПОМОГИТЕ !!!!!1.З якої висоти впало тіло масою 200 грамм . якщо його потенційна енергія становила

700 дж.2. Із висоти 25 м. вільно впало тіло . При цьому його потенційна енергія становить 6250 дж . Яка маса тіла ?

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Никита.
1.Wпотенціальна=mgh
200грам=0.2кг
h=w/mg
h=700/0.2*10=350
2Формула та сама 
m=w/hg
m=6250/25*10=25метрів