. При піднятті важелем вантажу масою 10 кг на висоту 1 м виконано роботу, що дорівнює 200 Дж.

Визначте ККД важеля (у %)

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Катя.

Дано:                  Решение:

m= 10 кг             η=Ап/Аз*100%

h= 1 м                 Аз= mgh= 10 кг*10 Н/кг*1 м = 100 Дж

A= 200 Дж        η= (100 Дж/200 Дж)*100 %= 50 %

Ответ: 50 %

g= 10 Н/кг

------------------

η-?