Скільки енергії використовує лампочка потужністю 100 Вт в місяць, якщо вона горить 7 годин в день.​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Тимофей.

Ответ:

E=P*t=100*7*30=21000 Вт*ч=21 кВт*ч.