На якій відстані у вакуумі два заряди 20 мкКл та 600 нКл взіємодіють із силою 0.0005 Н


Ответы на вопрос

Отвечает Сырокваша Данила.

Дано:

q1 = 20 мкКл = 20*10-⁶ Кл

q2 = 600 нКл = 600*10-⁹ Кл

k = 9*10⁹

F = 0.0005 H

r - ?

------------

Далі просто переписати. Фото є.

------

Успіхів!