З якою швидкістю повинен рухатися автомобіль масою 4×10³ кг щоб мати такий же імпульс який має

вантажівка масою 10т що рухається зі швидкістю 36 км/год очень срочно надо!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалькевич Антон.

Ответ:

m1V1=m2V2

4000*V1=10000*10

V1=25 м/с

Объяснение:

V2=36/3600*1000=10 м/с