Вантаж рівномірно піднімають по похилій площині , ККД якої 80%, прикладаючи силу 800Н. знайти масу

вантажу якщо довжина похилої площини 1 м, висота 25 см СРОЧНО ДАЮ 15 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бридун Яна.

Ответ:

256 кг

Объяснение:

Дано:

КПД =0,8

h =0,25 м

L = 1м

F(тяги) = 800 Н

m - ?

КПД = (m * g *h)/(F(тяги) * L)

m = (F(тяги) * L * КПД)/(g *h)

m = (800 * 1 *0,8)/(10*0,25) =256 кг