Температура нагрівника теплової машини 200 градусів по С. Яка температура охолоджувача, якщо за

рахунок 4 кДж енергії, що отримується від нагрівника , ідеальна машина виконує роботу 1,6 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Есиркесин Аяука.

Ответ:

Тх=120°

Объяснение:

КПД=1,6/4=0,4

Тн=200°

КПД=(Тн-Тх)/Тн=(200-Тх)/200=0,4

200-Тх=80

Тх=200-80=120°