Визанчити лінійну швидкість відносно Сонця, вважаючи Землю матеріальною точкою. Радіус орбіти Землі

150 млн.км.

Ответы на вопрос

Отвечает Жексимбаев Жанат.

Ответ:

T=365*24*60*60=31536000     Rз=150000000000м

w = v/Rз = 2*pi/T -> v = 2*pi*Rз/T = 2*pi*150000000/31536= 29885.77м/c

Объяснение: