Сталевий кубик з довжиною ребра 10 см нагріли від 10 С до 30 С , а з довжиною ребра 20 см охолодили

від 30 С до 10 С. Знайти співвідношення між кількістю теплоти Q1 , що витрачена на нагрівання і кількістю теплоти Q2, що виділилась при охолодженні. надо быстро

Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Рита.

Ответ:

Объяснение:

Q₁=m₁*c*ΔT₁=ρ*a₁³*c*ΔT₁

Q₂=-m₂*c*ΔT₂=-ρ*a₂³*c*ΔT₂

Q₁/Q2=ρ*a₁³*c*ΔT₁ : -ρ*a₂³*c*ΔT₂ = a₁³*ΔT₁ / (-a₂³*ΔT₂) = (a₁/a₂)³*(ΔT₁ / (-ΔT₂)) =

= (10/20)³*(20 / 20) = 1/8

Q₁/Q2 = 1/8 это ответ