за допомогою пружини, жорсткість якої 200 н/м, тягнуть тіло масою 4 кг коєфіцієнт ковзання

1,5. визначте видовження пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Бродацька Настя.

Ответ:

x = 29.43cm

Объяснение:

Так як тіло не прискорюється, то дія сил врівноважено, отже можна прирівняти сили тертя і пружності

Прирівняємо сили і висловимо з них подовження пружини

\begin{gathered}F_{x} =F_{u}\\kx=uN\\N=mg\\kx=mgu\\x=\frac{mgu}{k} \\x=\frac{4kg*9.81\frac{m}{sec^{2} } *1.5}{200\frac{N}{m} }\\x=0.2943m\\x=29.43cm\end{gathered}Fx=Fukx=uNN=mgkx=mgux=kmgux=200mN4kg∗9.81sec2m∗1.5x=0.2943mx=29.43cm