кулька спустилась с похилої площини довжиною 50 метрив за 10 секунд з прискоренням 0.6 метрив за

секунду. вызначыты початкову швыдкисть

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ:

2 м/с

Объяснение:

Дано

l = 50 м

a = 0.6 м/с^2

t = 10c

Знайти

v0 - ?

l = v0 * t + (a*t^2)/2

v0 =l/t - a*t/2 = (50 / 10)  - (0.6 * 10 / 2) = 5  - 3 = 2 м/с